BILECKA Marta (ur. 1975)
Waterland - Genesis 09, 2017 r.
akryl/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | AUG. 2017 | WATERLAND - GENESIS 09.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | AUG. 2016 | "WATERLAND - OBLIVION" '
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
80x100 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
Waterland - Genesis 08, 2017 r.
akryl/płótno, 100 x 80 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | JUN. 2017 | "GENESIS 08" '
BILECKA Marta (ur. 1975)
Waterland - Genesis 03, 2016r.
akryl na płótnie, 50x100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MARTA BILECKA’
opisany na odwrocie: ‘MARTA BILECKA OCT.2016 WATERLAND - GENESIS 03’
BILECKA Marta (ur. 1975)
The Force of Nature 04, 2017 r.
akryl/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany l.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | JAN. 2017 | "WATERLAND - | THE FORCE OF NATURE 03"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
The Force of Nature 05, 2017r.
akryl na płótnie, 60x80cm.
Sygn. p. d. róg: MARTA BILECKA, opisany na odwrocie.
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | MAY 2017 | "WATERLAND-GENESIS 07"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
The force of Nature 10, 2017 r.
akryl/płótno, 50 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | APR. 2017 | ''THE FORCE OF NATURE 10'' '
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
50x100 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
sygn. p.d.
akryl, płótno
60x80 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie, 50x80 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
Waterland 012 - Rivers, 2016 r.
akryl/płótno, 50 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | JUN 2016 | "WATERLAND 10 - RIVERS"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 50x120 cm
sygn. l.d.: MARTA BILECKA, opisany na odwrocie: MARTA BILECKA JUN 2016 "WATERLAND 10-RIVERS"
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie, 120x100 cm,
sygn. p. d.
BILECKA Marta (ur. 1975)
Atlantis - Side Entrance 1, 2016 r.
akryl/płótno
80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Marta Bilecka'
na odwrociu opisany: 'Marta Bilecka | Jan. 2016 | Atlantis - Side entrance 1'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 120 x 50 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA | BILECKA | JUN | 2014'