GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
olej/płótno, 95 x 65 cm
sygn. p.d.: IZABELA GAŁĄZKA
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Krajobraz w Zakoniczynie, 2013
olej/płótno, 100 x 80 cm
sygn. p.d.: IZABELA GAŁĄZKA 2013
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
olej, akryl, płótno
92x65 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
73x92 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
80x60
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
80x60
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
olej, płótno
100x81 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
olej, płótno
100x100 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
olej, płótno
100x81 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno, 120x60 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno, 120x80 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno, 90x70 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Zamyślona w ogrodzie z cyklu Za dużo na głowie (2014)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x50 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Wspomnienie z wakacji z cyklu Za dużo na głowie (2014)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x50 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
60x120 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
olej na płótnie 80 x 60 cm,
sygn. l.d. Gałązka
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
sygn. p.d.
olej, płótno
60x120 cm
GAŁĄZKA Izabela (ur. 1984)
Wieczorne wyjście z cyklu Za dużo na głowie (2014)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x50 cm