LASKOWSKA Magdalena (ur. 1985, Warszawa)
olej/płótno, 30 x 24 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Podróżniczka II | alkid, 24x30 cm | 2016 LASKOWSKA'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Alkid na płótnie, 70x70cm
Sygn. p. d.
alkid na płótnie, 54x73cm, sygn. p. d.
alkid, płótno; 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: LASKOWSKA
na odwrocie opis: "Tak się to robi II" / 54 x 73 cm, alkid, 2016 / LASKOWSKA
alkid na płótnie, 90x60 cm,
sygn. p. d., opisany na odwrocie
alkid na płótnie, 46x55cm,
sygn. p.d.: Laskowska, opisany na odwrocie
akryl/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Laskowska'
na odwrociu opisany: '"Sam na sam" 60 x 60 cm, akryl, 2015 | LASKOWSKA'
olej alkidowy/płótno, 55 x 38 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '55 x 38 cm Magdalena Laskowska | ''Ruda'' 55x38 olej alkidowy | LASKOWSKA 2009'
Alkid na płótnie, 33x41 cm
Sygnowany z przodu lewy dolny róg
Opisany na odwrocie
olej alkidowy/płótno, 61 x 54 cm
sygnowany p.d.:' Laskowska '
na odwrociu opisany: ' ''Sąd Parysa'' 54x61 cm | olej, alkid, 2015, Laskowska'
olej alkidowy, płótno, 73 x 100 cm,
sygn. p.d.: laskowska oraz na odwrocie
akryl/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: ` "Turkusowa laguna" akryl, 90 x 120 cm, 2015, Laskowska`
olej alkidowy, płótno, 81 x 116 cm,
Pole Mokotowskie w miniaturze II., 2013 r.
alkid, płótno, 25 x 25 cm
olej/płótno, 89 x 116 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: " "Wisła II" 89 x 116 cm, alkid, 2014 | Laskowska`
olej, płótno, 73 x 92 cm, 2012
Alkid na płótnie, 73x100 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie
alkid/płótno, 30 x 24 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ` "Las II" 30 x 24 cm, alkid | 2014 | Laskowska`
alkid na płótnie, 38x55 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg