HOPPE-SADOWSKI Bartosz Michał (ur. 1985, Wrocław)
olej, płótno, 20 x 25 cm
na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | LANDSCAPE XVIII
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 95 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE XLIV 2016 OIL ON CANVAS WROCŁAW
olej, płótno, 110 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno
60 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE XLVIII 2016'
olej/płótno, 110 x 65 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAŁ-HOPPE SADOWSKI | "VIEW IN SWEDEN" OIL ON CANVAS'
Kompozycja dominujących pionów, 2016
olej, płótno, 35,5x70 cm
opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI KOMPOZYCJA DOMINUJĄCYCH PIONÓW 2016
olej, płótno, 60 x 55 cm,
sygn. na odwrocie
olej na płótnie, 80x100cm, opisany na odwrocie
olej/płótno, 65 x 95 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE CLXVI 2016'
akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie
olej/płótno, 75 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE LI 2016'
olej/płótno, 90 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE LIV 2016 OIL ON CANVAS'
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x100 cm
Olej na płótnie, 100x120 cm
Opisany na odwrocie
olej, płótno, 70x110 cm
opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSKAPE LVI 2016 OIL ON CANVAS 70/110
olej na płótnie, 90x140cm
olej/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI "LANDSCAPE LII" OIL ON CANVAS 2016 100/130'
Mayday! Mayday! Mayday! My position is..., 2015
olej, płótno, 120x160 cm
opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI "MAYDAY! MAYDAY! MAYDAY! MY POSITION IS..." OIL ON CANVAS 2015 160/120