FREJ Marta (ur. 1973, Częstochowa)
Olej, płótno; 120 x 130 cm
Sygn. na krośnie: MARTA FREJ ALICJA 2011
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
40x60 cm,
sygn. i opisany na odrociu /MARTA FREJ 2011 TOPOS/
akryl/płótno,
100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `MARTA FREJ`
na odwrociu opisany: `MARTA FREJ "UP" (2005 r)`
akryl, płótno,
100 x 80 cm
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
50x70 cm
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
50x70 cm
Akryl, płótno;
70 x 100 cm
Sygn. na krośnie "DESER" MARTA FREJ 2011
akryl, płotno;
100 x 70 cm;
sygn. p.d.: Marta Frej
akryl, płótno;
100 x 80 cm;
sygn. p.d.: Marta Frej
akryl, płótno,
40 x 60 cm
sygn. p.d.
akryl, płótno
50x60
sygn. p.d.
akryl, płótno
70x70
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x99.5
Akryl, płótno;
80x100 cm
Sygn. na odwrocie: 2011- "DOWNTOWN" MARTA FREJ 100/80
akryl/płótno,
73 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Marta Frej, 2006`
akryl/płótno,
80 x 100 cm
Akryl, płótno;
90x200 cm
Sygn.na odwrocie na krośnie: INSIDE MARTA FREJ 2010
akryl, płótno,
100x100 cm, opisany na odwrociu,
sygn. na licu
Akryl, płótno;
130x120,5 cm
Sygn. Na krośnie: PEARL HARBOR MARTA FREJ 2010