BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
technika własna, płótno
60x50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
technika własna, płótno
60x50 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
technika własna, płótno
60x50 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
technika mieszana, płótno
80x80 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
technika mieszana, płótno
50x40 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
technika własna, płótno
40x50 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
technika własna, płótno
50x100 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
Organiczny Horror Vacui (2015)
sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
40x40 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej, płótno
80x80
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. dat.p.d.
olej, płótno
80x80 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej, płótno
80x70 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej, płótno
70x60 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej, płótno
30x40 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej, płótno
100x70 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
akryl, technika mieszana, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: AGATA BAJSZCZAK "ME MAYSELF AND I" 2015
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn.p.d.
olej, płótno, 70x50 cm