HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
akryl/płótno, 70 x 89 cm
na odwrociu opisany: ' "ZEBRANIE" | - Stefan Hanćkowiak | 2008 r.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
akryl/płótno, 100x90 cm
sygn. i opisany na odwrocie /?The Man? - (Uzurpator) STEFAN HANCKOWIAK 2008/
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
Rzekomo korzystna dla obu stron motywacja, 2011
akryl, płótno, 70 x 70 cm
sygn. na odwrocie: RZEKOMO KORZYSTNA DLA OBU STRON/MOTYWACJA/Stefan Hanćkowiak/2011
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
On the island of Mull, 2011 r.
olej/płótno, 40 x 30 cm
na odwrociu opisany: ` "On the island of Mull" | - Stefan Hanćkowiak | 2011`
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
akryl/płótno, 73 x 65 cm
na odwrociu opisany: ` "Bird 172137" | 2011 | Stefan Hanćkowiak`
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
olej, płótno,
100 x 70 cm
na odwrocie: "Smoking room"/2008/Stefan Hanćkowiak
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
Olej, płótno; 70 x 70 cm
Sygn. na odwrocie: Stefan Hanćkowiak/ 2011
Na odwrocie opis: "CZŁOWIEK NA KONIU JEST RÓWNIE DZIWACZNY/ JAK SZCZUR NA KOGUCIE, KURA NA WIELBŁĄDZIE/ MAŁPA NA KROWIE, PIES NA BAWOLE. CZŁOWIEK NA KONIU/ TO SKANDAL, ZAKŁOCENIE NATURALNEGO PORZĄDKU,/ GWAŁCĄCA SZTUCZNOŚĆ, DYSONANS, BRZYDOTA"/ (W. Gombrowicz - "Dzienniki"/ t.2, 34-35
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
olej, płótno,
30x40 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /"ART and BUSINESS" -Stefan Hanćkowiak 2011/
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
akryl/płótno,
70 x 70 cm
na odwrociu opisany: ` "Blue eyed boy" | Stefan Hanćkowiak | 2011`
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
olej/płótno,
90 x 70 cm
na odwrociu opisany: ` "BLASK" | 2008 | - Stefan Hanćkowiak`
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
Akryl, płótno;
70 x 70 cm
Sygn. "Telepajęczarstwo"/ 2011/ - Stefan Hanćkowiak
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
akryl/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany i sygnowany: `"Morza szum" | 2011 | Stefan Hanćkowiak`
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
Akryl, płótno;
90x70 cm
Sygn. na odwrocie: 2 "PETERBOROUGH"/ -STEFAN HANĆKOWIAK 2008
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
akryl/płótno,
70 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
akryl/płótno,
90 x 70 cm
sygnowany na odwrociu: ` "WILK" | -Stefan Hanćkowiak | 2008r.`, "WILK" | akryl na płótnie | 90 cm / 70cm | 2008 r.`,
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
Akryl, płótno;
90x70 cm
Sygn.na odwrocie: "CHIQUITA"-/ STEFAN HANĆKOWIAK 2008
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
kolaż, olej, płótno,
30x40 cm,
sygn. na odwrocie
HANĆKOWIAK Stefan (ur. 1980)
You must be the change, 2008 r.
akryl/płótno,
90 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `"You must be the change" - | - STEFAN HANĆKOWIAK 2008`