SICIŃSKI Sławomir Jacek (ur. 1980)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
35x70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
40x30 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x60 cm
Autoportret z papierosem (2016)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x40 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x75 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
39.5x90 cm
sygn. dat. p.g.
olej, płótno
50x40 cm
sygn. dat. l.g.
olej, płótno
50x40 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x50 cm
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x45 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
40x40 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
90x80 cm
olej, płótno
60.5x60.5 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
45x35 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
65x65 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
63.5x55 cm
sygn. p.d.
olej, płótno
70x50 cm (73x53 cm z ramą)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
54x46
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
45x38
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x70