DZIERZENCKI Eugeniusz (1905 Warszawa - 1990 Sopot)
DWIE ŁODZIE RYBACKIE NA BRZEGU MORZA
Olej, tektura, 23,5 x 31,5 cm
Sygnowany l.d.: E Dzierzencki
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; sygn. l. d. E.Dzierzencki, 56,5 x 76,5 w świetle ramy
olej, płyta, 40 × 32,5 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: E. Dzierzencki
na odwrocie autorska nalepka
Ulica Żeromskiego 4 w Sopocie, lata 1960-62
olej, płyta, 43 × 33 cm
sygn. p. d.: EDzierzencki
na odwrocie autorska nalepka
Sopot , Gazownia na ul. Bitwy pod Płowcami
olej, płyta, 32 × 39 cm
sygn. p. d.: E. Dzierzencki
olej, płótno, 50 x 70 cm
sygn. p. d.: E. Dzierzencki
olej, płótno, 25,5 x 35 cm
sygn. p. d.: E.Dzierzencki
olej, płótno, 40 x 50 cm
sygn. l. d.: E. Dzierzencki
olej, tektura, 34 x 50 cm
sygn. l. d.: E. Dzierzencki
olej, płótno,
sygn. i dat. p. d.: E. Dzierzencki 1947
olej, płyta, 41,5 × 32 cm
sygn. l. d.: E. Dzierzencki
na odwrocie autorska nalepka z tytułem
Hel - żaglowce na morzu, 1936 r.
olej, płótno, 65 × 93 cm
sygn. i dat. p. d.: E.Dzierzencki Hel/1936
Unikatowy obraz z przedwojennej twórczości malarza.
Estymacja: 8 000 - 9 000 zł
olej, płótno, 11,8 × 14,8 cm
sygn. p. d.: E. Dzierzencki
Estymacja: 2 500 - 3 000 zł
olej, tektura,
12,3 × 17 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: E. Dzierzencki
Estymacja: 2 500 - 3 000 zł