ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl na płótnie, 40 x 60 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘KRZYK, PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2017 WWW>PAWELZAKRZEWSKI.eu’
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl na płótnie, 60 x 40 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘"Jestem piękny 01" Paweł Zakrzewski 2017 WWW.PAWELAKRZEWSKI. EN’
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 73 x 63 cm, sygn. na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej, tusz na płótnie, 100x90cm
Sygnowany p. d. róg: ‘PZ.’
Opisany na odwrocie: ‘RED HEAD Paweł Zakrzewski 2017 WWW.PAWELZAKRZEWSKI.EU/WWW.FACEBOOK.COM/ZAKRZEWSKI
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. p.d.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, tusz na płótnie, 110x100cm
Sygnowany p. d. róg: ‘PZ.’
Opisany na odwrocie i blejtramie: ‘PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2017 KRÓL OLCH Biała Podlaska 08.17 WWW. PAWElZAKRZEWSKI.EU WWW.FACEBOOK.COM/ZAKRZEWSKIPAWEŁ’
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Akryl, olej, płótno, 100 x 110 cm,
opis autorski na odwrocie.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
technika własna na płótnie, 100 x 100 cm, sygn.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, asamblaż, 50x70cm
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Przekrój przez błękitnego, 2015
akryl na płótnie, 90x81 cm
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl na płótnie, 50x70 cm
Sygnowany z przodu p. d. róg: PZ, na odwrociu: Paweł Zakrzewski
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)