JASTRZĘBSKA Małgorzata (ur. 1975, Lublin)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Małgorzata | Jastrzębska | 1.IX.2016'
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | NR 541 | 2017'
Olej na płótnie, 40 x 30 cm
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA 2017. | 529.'
dyptyk, olej/płótno, 40 x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 30.VI.2016. 474.; MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 2017. 536"
technika własna/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA | 2017 535.'
Technika własna, płótno, 40 x 30 cm, 2017
sygn. na odwrocie.
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 27.III.2017. | 525.'
olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn., dat. i opis autorski na odwrocie: MAŁGORZATA / JASTRZĘBSKA / 9.II.2017. / 511.
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 12.I.2017. | 508.'
olej/płótno, 40 × 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:
"MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 13.11.2017. 512."
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 14.IX.2016. | 486.'
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA | 27.XII.2016 | 505
olej/płótno, 45 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 14.XII.2016 | 504.'
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno
50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 14.XI.2016. | 492.'
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 26.X.2016. | 490.'
olej na płótnie, 40 x 30 cm, 2016