KAMIŃSKA-WÓJCIK Katarzyna (ur. 1978)
sygn.l.d., akryl, płótno, 110x98
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn.l.d., akryl, płótno, 38x46
sygn. l.d., olej, płótno, 60x50 cm
sygn. l.d., olej, płótno, 50x61 cm