JARMOLIŃSKI Bartek (ur. 1975, Łódź)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Intuition/ Jacek Malczewski, 2015
akryl, płótno, 60x50 cm
sygn. l.d., opisany na odwrociu: "INTUITION/JACEK MALCZEWSKI" B. JARMOLIŃSKI 2015
akryl, płótno, 55 x 46 cm,
sygn. p.d.: B. JARMOLIŃSKI oraz na odwrocie
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.
akryl, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: B.JARMOLIŃSKI oraz na odwrocie
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: B. Jarmoliński oraz na odwrocie: B. Jarmoliński Deja vu 2014
W pracowni/Jacek Malczewski, 2014
akryl, płótno, 70x80 cm
sygn. l.d.: B. JARMOLIŃSKI, opisany na odwrocie: "W PRACOWNI/JACEK MALCZEWSKI" BARTEK JARMOLIŃSKI 2014
akryl, płótno, 46 x 55 cm,
sygn. p.d. i na odwrocie
olej, płótno; 100 x 100 cm
sygn. l.d.: B. JARMOLIŃSKI
opisany na odwrocie: "COR" B. JARMOLIŃSKI 2014
Pause / Tribute to Fredie Mercury, 2014
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. l. d.: B.JARMOLIŃSKI oraz opisany na odwrocie
akryl/płótno, 100 x 80 cm
akryl, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: B.JARMOLIŃSKI, opisany na odwrocie: B.JARMOLIŃSKI 2014
akryl, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. l.d. oraz na odwrocie opis autorski 2013
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. l.d.: B. Jarmoliński oraz opisany na odwrocie