BEZAT Magdalena (ur. 1979)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrociu
olej, akryl, płótno
50x70
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrociu
pastel, akryl, papier
100x70
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrocie
węgiel,akryl,papier
97x70
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrocie
kredka,akryl,papier
100x68.5
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrocie
pastel,akryl,tektura
100x70
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
90x80
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrocie
technika mieszana, płótno
65.5x70
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrocie
technika mieszana, płótno
50x61
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrocie
technika mieszana, płótno
50x61
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrocie
technika mieszana, płótno
47x65
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrocie
technika mieszana
98x98