BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
Olej, sklejka; 97 x 70 cm
Sygnowany l. g.: B. Bojanowska 20056
Na odwrocie napis: "Akt"-olej |70 x 98 cm | sklejka | AD 2005
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
Olej, płótno; 20,3 x 40,2 cm
Sygnowany l. d.: B. Bojanowska
Na odwrocie napis: Barbara Bojanowska | "Balet II" | olej | 20 x 40| AD 2006
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
Olej, płótno; 20,3 x 40,2 cm
Sygnowany p. d.: B. Bojanowska
Na odwrocie napis: Barbara Bojanowska | "Balet I"-olej
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
Olej, płótno; 70 x 100 cm
Sygnowany p. d.: B. Bojanowska 2006
Na odwrocie napis: Barbara Bojanowska | "Balet w błękitach"| olej-płótno | AD 2006