AUTOR nierozpoznany, XIX/XX w.
olej/płótno, 45 x 56 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
4 scenki ilustrujące miłosne przygody Giacomo Casanovy (1725 - 1798)
litografia/druk/papier, 18,2 x 23 cm
olej/deska, 24 x 17 cm
sygnowany p. d.: sygnatura trudnoczytelna
akwarela/karton, 47 x 62 cm;
sygnowany p. d.: `de Mareillae`
olej/płyta, 40 x 60 cm
sygnowany p. d.: `Van Heur`