BANKIEWICZ Czesław (1912 - 1977)
Fotografia;
39,9 x 29,8 cm
Na odwrocie 2 pieczęcie: 1. ZAIKS-u z datą 1956,
2. Cz. Bankiewicza oraz napis ołówkiem: Akt V
cena wywoławcza: Wykup abonament
Fotografia;
29,8 x 39,8 cm
Na odwrocie 2 pieczęcie: 1. ZAIKS-u z datą 1968,
2. Cz. Bankiewicza oraz napis ołówkiem: Stogi
Fotografia;
40,5 x 50 cm
2. Cz. Bankiewicza oraz napis ołówkiem: Żniwiarze
Fotografia;
40,5 x 50 cm
Na odwrocie pieczęć ZAIKS-u z datą 1968 oraz napis ołówkiem: Pieniny - Dunajec
Portret górnika, lata 50-te XX w.
fotografia czarno-biała, brom, papier, 39,5 × 29 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie, pieczęć autorska na odwrocie, pieczęć ZAiKS na odwrocie, 3 nalepki wystawowe na odwrocie; odbitka autorska, nakład: nieokreślony vintage print
Jugosławia - Zatoka Kator, 1959
fotografia czarno-biała, brom, papier matowy, 39,5 × 29 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie, pieczęć autorska, pieczęć ZAiKS na odwrocie; odbitka autorska, nakład: nieokreślony vintage print
fotografia czarno-biała, brom, papier matowy, 38 × 29 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie, pieczęć autorska na odwrocie, pieczęci Zaiks i ZPAF na odwrocie; odbitka autorska, nakład: nieokreślony vintage print
Fotografia;
39,2 x 28,5 cm
Na odwrocie 3 pieczęcie: 1. Cz. Bankiewicza, 2-3. wystawy 8. INT.PHOTOAUSSTELLUNG AUSTRIA 1959
Fotografia;
29,5 x 39 cm
Na odwrocie 2 pieczęcie: 1. Cz. Bankiewicza, 2. ZAIKS-u z roku 1969
Fotografia;
29,3 x 39,3 cm
Na odwrocie 3 pieczęcie: 1. Cz. Bankiewicza, 2. wystawy FOTOARTE INTERNACIONAL SALAO Rio de Janeiro 1960, 3. ZAIKS-u z roku 1959
Fotografia;
29 x 39 cm
Na odwrocie 3 pieczęcie: 1. Cz. Bankiewicza, 2. wystawy FOTOARTE INTERNACIONAL SALAO Rio de Janeiro 1960, 3. ZAIKS z roku 1959
Fotografia;
28,5 x 39,6 cm
Na odwrocie 3 pieczęcie: 1. Cz. Bankiewicza, 2. wystawy H.K. INTERNATIONAL SALON, 3. ZAIKS-u z roku 1956, fragment nalepki z pismem na maszynie: ynarodowy Salon ? w Homg Kongu
Fotografia;
29,5 x 39,5 cm
Na odwrocie 3 pieczęcie: 1. Cz. Bankiewicza, 2. wystawy XI OWF ZPAF 1961, 3. ZAIKS-u z roku 1961, 4. nalepka III INTERNATIONALE FOTOSCHAU DER OSTSEELÄNDER 1962, nalepka z pismem na maszynie: Verband der Polnischen Kunstfotografen
Fotografia;
38,9 x 26,5 cm
Na odwrocie 4 pieczęcie: 1. Cz. Bankiewicza, 2. wystawy FOTOARTE INTERNACIONAL SALAO Rio de Janeiro 1960, 3-4. ZAIKS-u z 1955 i 1959 roku
Fotografia;
39 x 29,5 cm
Na odwrocie 3 pieczęcie: 1. Cz. Bankiewicza, 2. wystawy FOTOARTE INTERNACIONAL SALAO Rio de Janeiro 1960, 3. ZAIKS-u z roku 1961
Fotografia;
28,7 x 39,3 cm
Na odwrocie 3 pieczęcie: 1. Cz. Bankiewicza, 2. wystawy H.K. INTERNATIONAL SALON, 3. wystawy 8. INT. PHOTO-AUSSTELLUNG AUSTRIA 1959
A) RANNE MGŁY, 1955
Fotografia;
28,5 x 38,3 cm
Na odwrocie 4 pieczęcie: 1. Cz. Bankiewicza, 2-3. dwie Komisji Artystycznej ZPAF z dn. 03.12.1955 oraz 08.10.1955, 4. wystawy w Bordeaux 1956, 5. nalepka z pismem na maszynie: Jesienna Wystawa Fotografii Artystycznej w Londynie
ZAMKI POLSKIE - ORLE GNIAZDA I ZAMEK W NIEDZICY
Fotografia;
ok. 39,5 x 29,5 cm
Na odwrocie 2 pieczęcie: 1. Cz. Bankiewicza, 2. ZAIKS-u
Fotografie przedstawiają 8 zamków: w Będzinie (N), w Bobolicach (I, M), w Mirowie (D), w Niedzicy (B, H, L), w Ogrodzieńcu (E, G, J, E), w Olsztynie (A, C), w Pieskowej Skale (K) i w Siewierzu (F).
brom, 29,5 x 39,5 cm;
z tyłu długopisem: Żniwa, oraz pieczątka: PRAWA AUTORSKIE/ CHRONIONE PRZEZ ZAIKS/.../ Autor: Czesław Bankiewicz. Rok 1968 oraz pieczątka: P.P. "DESA"/ Dzieła Sztuki i Antyki/ Delegatura w Katowicach/ SALON SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ/ Katowice, ul. Wieczorka 8
brom, 29,5 x 39,5 cm;
z tyłu długopisem: Olsztyn k /Częstochowy; pieczątka: PRAWA AUTORSKIE/ CHRONIONE PRZEZ ZAIKS/.../ Autor: Czesław Bankiewicz. Rok 1968 oraz pieczątka: P.P. "DESA"/ Dzieła Sztuki i Antyki/ Delegatura w Katowicach/ SALON SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ/ Katowice, ul. Wieczorka 8