KAZIMIERSKA Magdalena (ur. 1969)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie
92x47cm
2004
* cena gwarantowana
akryl, płótno, 50x100 cm
akryl/płótno,
100 x 50 cm
sygn. i dat na odwrocie: `X 2008 / MAGDA KAZIMIERSKA`
olej, płótno
50x100 cm
olej, płótno
96 x 52 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 2007 / MAGDA KAZIMIERSKA
olej, płótno
96 x 52 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: IX 2004/ MKAZIMIERSKA
olej, płótno,
96 x 52 cm;
olej, płótno, 95 x 51 cm;
opisany na odwrocie: X 2007 / M. KAZIMIERSKA
olej, płótno, 97 x 48 cm;
opisany na odwrocie: I 2006 / M. KAZIMIERSKA
wymiary: 91 x 48 cm
olej na płótnie
2004
olej, płótno, 97 x 52 cm; sygn. i dat. na odwrocie
olej, płótno, 97 x 53 cm; sygn. i dat. na odwrocie
olej, płótno, 97 x 52 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
olej, płótno, 97 x 53 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
olej, płótno, 97 x 47 cm; sygn. i opisany na odwrocie
olej, płótno, 97 x 49 cm; sygn. i opisany na odwrocie
olej, płótno, 95 x 46 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na płótnie: III 2007 / MKAZIMIERSKA
Niebieski kwadrat w paski, 2001
olej, płótno, 93 x 52 cm,
dat. i sygn. na odwrocie: VI 2001 / M. KAZIMIERSKA
Mieczyk czerwony, prostokąt, 2006
olej, płótno, 93 x 49 cm;
dat. i sygn. na odwrocie: VII 2006 / M. KAZIMIERSKA