DURSKI Teodor (ur. 1976)
linoryt, serigrafia/papier
69 x 69 cm
edycja: 3/16
cena wywoławcza: Wykup abonament
DURSKI Teodor (ur. 1976)
sygn. dat. p.d.
serigrafia (11/19)
30x30
DURSKI Teodor (ur. 1976)
sygn. dat. p.d.
olej płótno
33x33
DURSKI Teodor (ur. 1976)
sygn. dat. p.d.
olej płótno
40x45
DURSKI Teodor (ur. 1976)
DURSKI Teodor (ur. 1976)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
27x27
DURSKI Teodor (ur. 1976)
serigrafia, papier, 100 x 70 cm;
opisana u dołu: "Sen" Serigrafia 18/33 Teodor Durski 2004
DURSKI Teodor (ur. 1976)
Nakład: 1/1, egzemplarz autorski, 19x15 cm
Praca przekazana przez Galerię Wizytującą
DURSKI Teodor (ur. 1976)
serigrafia, 200 x 70 cm