BATOR Andrzej (ur. 1951, Łódź)
akryl, płótno, 85,5x95 cm
opisany na odwrocie: ANDRZEJ JAN BATOR "TEATR TEATRÓW" AKRYL 85,5x95 2010 rok
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 80 x 85 cm
sygn. p.d.: 93` A.B.
opisany na odwrocie: "LETNIE ROZMARZENIE" 1993 80x85 AKRYL ANDRZEJ BATOR
akryl, płótno; 90x100 cm
opisany na odwrocie: "PRZENIKANIE"/AKRYL 90x100 A.BATOR 2006 ROK/ ANDRZEJ BATOR
tusz, papier,
100 x 70 cm
akryl, płótno, 90 x 90 cm