BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
pastel/papier,
31,5 x 44 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `B 2002`
cena wywoławcza: Wykup abonament
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
Olej, płótno
120 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: JASIEK BALCERZAK/ Z CYKLU DZEWA "SOSNY2"
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej/płótno,
120 x 100 cm
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno, 41 x 33 cm;
na odwrocie napisy autorskie: JASIEK / BALCERZAK / "KAMIENIE" / OLEJ/PŁÓTNO / 2005
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)
olej, płótno, 41 x 33 cm;
BALCERZAK Jasiek (ur. 1976)