EJSMOND-ŚLUSARCZYK Marek (ur. 1974)
bez tytułu, z cyklu: Studium przedmiotu, 2008
akryl, płótno,
73 x 92 cm,
sygn., dat. i opis na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno,
46 x 61 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Marek / Ejsmond- / -Ślusarczyk 2004 R
Akryl, płótno, 50 x 70cm;
Sygn na odwrocie: Marek-Ejsmond/Ślusarczyk/Studium przedmiotu 2010/(1000)/akryl 50x70
akryl, płótno;
100 x 100 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2009 r. Stosunki przestrzenne KROPLA
akryl, płótno,
80 x 80 cm
sygn. na odwrocie, u góry: Marek
Ejsmond-Ślusarczyk / CYKL - STUDIUM PRZEDMIOTU / AKRYL 2009
akryl/płótno,
60 x 73 cm,
sygn.
Meduza, Sfera podmiejska, 2009
akryl, płótno,
90 x 90 cm,
sygn na odwrocie: Marek Ejsmond - Ślusarczyk Meduza 2009
akryl, płótno,
73x100 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
akryl, płótno,
90x90 cm
Z cyklu Studium przedmiotu, 2008-2009 r.
akryl/płótno,
60 x 81 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
Akryl, płótno;
73 x 54 cm
Sygn. na odwrocie: Marek Ejsmond Ślusarczyk/ akryl/ studium przestrzeni (5)
akryl, płótno;
116 x 89 cm;
sygnowany na odwrocie: Marek Ejsmond - Ślusarczyk, 2009 r., Kamień (sygn. podwójna)
akryl, płótno
60 x 73 cm
sygn. na odwrocie: Marek Ejsmond Ślusarczyk/ 2008 R. NOKTURN (1)
akryl/płótno,
115 x 130 cm
akryl/płótno,
180 x 90 cm
akryl, płótno;
70 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk/ akryl 2008/ STUDIUM PRZEDMIOTU
akryl, płótno; 110 x 130 cm
sygn. na odwrocie Marek/ Ejsmond-Ślusarczyk
akryl, płótno, 110x89 cm
Stosunki przestrzenne-cięty, 2008 r.
akryl, nóż, olej, 75 x 120 cm, sygn.