SERAFIN Władysław (1905 - 1988)
pastel, papier; 28 x 20,5 cm;
sygn. l. d.: W Serafin
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, brystol jasnokremowy; 33 x 56 cm;
sygn. p. d.: W Serafin (ołówkiem)
pastel, papier naklejony na tekturę; 24,2 x 34 cm;
sygn. l. d.: W Serafin
pastel, papier, 31,5 cm x 48,5 cm
sygn. p. d.: W. Serafin
olej, tektura; 34 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Serafin;
na odwrocie stempel składu papieru Reginy Aleksandrowicz w Krakowie.
pastel, papier; 30,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin.
pastel, papier; 31,5 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W. Serafin.
pastel, papier naklejony na tekturę; 46 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin.
pastel, papier; 32 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: W Serafin / 1957 (?).
pastel, brystol jasnobrązowy naklejony na tekturę; 31 x 48 cm;
sygn. l. d.: W Serafin
akwarela, brystol jasnokremowy; 31 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: W Serafin
akwarela, brystol jasnokremowy; 36 x 50 cm;
sygn. l. d.: W Serafin
pastel, papier jasnobrązowy naklejony na tekturę; 31 x 31 cm;
akwarela, papier; 60 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin (ołówkiem).
olej, płótno, 52,5 × 43 cm
sygn. p. d.: WSWerafin
pastel, papier; 47 x 30 cm;
sygn. p. d.: W Serafin
akwarela, brystol jasnokremowy; 50 x 35 cm;
sygn. p. d.: W Serafin