WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
cena wywoławcza: Wykup abonament
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
Dyptyk: Tarantino i Tarantina, 2005 r.
akwaforta z akwatintą, 6/50, 39 x 27 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta / akwatinta
53,5 cm x 78 cm
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
olej na płótnie, akwaforta, akwatinta
47,5 x 64,5 cm
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta, papier;
9,4 x 7,4 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i napis ołówkiem pod kompozycją: "Fasada" Stanisław Wejman 80
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
Obiecam wam wszystko czegokolwiek zapragniecie, 1970 r.
akwaforta, akwatinta/papier, 60,5 x 48,5 cm
opisany ołówkiem u dołu: "Obiecam wam wszystko czegokolwiek zapragniecie" 13/30 Stanisław Wejman 1970`
Estymacja: 800 - 1 800 zł
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta z akwatintą, e/a, 78,5 x 54 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta z akwatintą, e/a,
50 x 71 cm,
sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
Pamiątka z wernisażu Kraków 12 stycznia
grafika, papier, 18,9 x 26, 5 (wymiar arkusza);
sygn. u dołu: Stani. x. Wejman 88 (ołówkiem)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
Akwaforta / papier,
26 x 65 cm,
sygn.