DMITRUK Jerzy (ur. 1960, Sępopol)
Malarz abstrakcyjny - czekając na natchnienie, 2009
akwaforta, akwatinta, papier, wym. 24x28 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwaforta / akwatinta
50 x 68 cm
akwaforta / akwatinta
50 cm x 32 cm
z cyklu "Pejzaż urodzaju", 2005 r.
akwaforta / tinta / papier, 24,5 x 34 cm, sygn.
z cyklu "Pejzaż urodzaju", 2013 r.
akwaforta / tinta / papier, 20,5 x 30 cm, sygn.
olej, płóyta; 42 x 33 cm;
sygn.: p. d.: DMITRUK
na odwrocie: Jerzy Dmitruk ur. 1960/ ASP Kraków 1986
Pierwsza miłość, jak pamięć rzeki, która przepływa a nie przemija, 2013 r.
akwaforta z akwatintą, e/a, 35,5 x 49,5 cm, sygn.
akwaforta/tinta/papier, 19 x 12,5 cm,
sygn.
Pejzaż z niebieską rzeką, z cyklu: Pejzaż Urodzaju, 2012
olej, płótno;
60 x 80 cm;
sygn. p. d.: DMITRUK / `12
Budowla głupców, z cyklu Misja, 2007
akwaforta, akwatinta, 24,5 x 33,5 cm
sygn. p. d. Jerzy Dmitruk
Być szczęśliwym, z cyklu Żywot malarza, 2004/2012
akwaforta, akwatinta, 20 x 27 cm,
sygn. p. d. Jerzy Dmitruk
Z cyklu: Misja- Droga przez niebo, 2006 r.
akwaforta z akwatintą e/a,
45,5 x 61,5 cm,
sygn.
akwaforta/papier, 12x8 cm w św. p-p, 24,5x18,5 cm w oprawie, egz. autorski, drewniana ramka
sygn. na licu /"Przypływ e/a Jerzy Dmitruk ?04/
akwaforta, akwatinta, papier, wym. 24,5x35 cm
Gorące żródla z cyklu Żywot malarza 2005 r.
akwaforta/tinta/papier,
25 x 30 cm,
sygn.
akwaforta/tinta/papier,
24,5 x 30 cm,
sygn.
akwaforta, akwatinta/papier
32 x 50 cm
Sen malowany z cyklu Żywot malarza, 2004
akwaforta, akwatinta/papier
21 x 26 cm
Proza życia z cyklu Żywot malarza, 2004
akwaforta, akwatinta/papier
19 x 32,5 cm