SIKORA Tomasz (ur. 1948, Warszawa)
fotografia barwna, papier fotogra?czny,
68,5 x 49 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana na odwrocie i na odwrocie oprawy;
odbitka autorska, nakład: 1/5
Praca oprawiona autorsko w ramę z tui marokańskiej.
cena wywoławcza: Wykup abonament
odbitka autorska, nakład: 1/10
fotografia, 2/20,
56x41,5 cm
fotografia barwna,
68 x 100 cm,
sygnowana na odwrocie,
wydruk autorski,
nakład: 4/20
fotografia barwna,
68 x 100 cm,
sygnowana na odwrocie
wydruk autorski,
nakład: 2/20
Jocelyn z cyklu Przejrzystość rzeczy
Nakład: 2/20, odbitka autorska, fotografia barwna, technika własna, papier światłoczuły, 55x79,5 cm
Arkadius - z cyklu Przejrzystość rzeczy
fotografia barwna, technika własna, papier światłoczuły,
70 x 50 cm (odbitka);
odbitka autorska, nakład: 2/20
Jocelyn - z cyklu Przejrzystość rzeczy
50 x 70 cm (odbitka);
fotografia, technika mieszana
27 x 41 sygn.1/20
Format: 48 x 70 cm
Edycja: 1/5
Wydruk laserowy na papierze fotograficznym
Zdjęcie sygnowane
Format: 50 x 70 cm
Edycja: 1/5
Zdjęcie sygnowane
Format: 50 x 70 cm
Edycja: 1/5
Zdjęcie sygnowane
Z cyklu Ziemia Obiecana 1/10 2003
fotografia barwna, laminowana satynowo, 77 x 117 cm;
sygn. cienkopisem na odwrociu oprawy: Tomasz Sikora z cyklu "Ziemia Obiecana" 2003 / 1/10
Z cyklu Ziemia Obiecana 1/3 2003
sygn. cienkopisem na odwrociu oprawy: Tomek Sikora z cyklu "Ziemia Obiecana" 2003 1/3
transfer,
26, 5 x 41 cm;
sygn. p.d.: T. Sikora 1/1,
oprawa autorska
Szpital, z cyklu Ziemia Obiecana
transfer,
27 x 41 cm;
sygn. p.d.: T. Sikora 1/1
oprawa autorska
Droga, z cyklu Ziemia Obiecana
transfer,
27 x 41 cm;
sygn. p.d.: T. Sikora 1/1
oprawa autorska
z cyklu Ziemia obiecana, Australia Georgetown Autos
technika własna transferowa, 2/5
29 x 41 cm
sygn. p.d. TSikora
Fotografia z serii Promised Land, Australia 2004
wydruk cyfrowy,
20x30 cm,
sygn.
Z cyklu Ziemia obiecana Australia
technika własna transwerowa, papier 1/10, 39 x 57 cm
sygn. p.d.: T. Sikora