CISOWSKI Andrzej (1962 Białystok - 2020 Targowo)
akryl na materiale tekstylnym, 53x54 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
32x40 cm
collage, płótno , 160 x 120 cm; sygn. na odwroci: 56/92 / A.CISOWSKI