JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
Spacery po Krakowie - V czyli latające globusy nad Collegium Maius, 2000 r.
akwatina, mezzotina, 19/50,
56 x 66 cm,
sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
Wspomnienie afrykańskie (1971)
sygnowany, datowany p.d.
akwatinta
60x48.5
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)