NALIWAJKO Jan (1938 Wilno - 2017 Djursholm)
Kompozycja abstrakcyjna z pozytywką, 196
olej, płótno, 95 x 136 cm; sygn. i dat. p.d.: J. Naliwajko 1966
cena wywoławcza: Wykup abonament
litografia, papier, 71 x 60 cm;
sygn. l. d.: J. Naliwajko p. d.: 125/360
Kompozycja abstrakcyjna z pozytywką, 1966
olej/płótno, 53 x 37 cm
sygnowany i datowany p. d.: `1965 / J. Naliwajko`
olej/płótno, 95 x 64 cm
sygn. i dat. l. d.: `64 / J. Naliwajko`
olej/płótno, 93 x 66 cm
sygn. i dat. śr. d.: `65 / J Naliwajko`
litografia/papier, 71 x 60 cm
sygnowany l. d.: `J. Naliwajko` oraz p. d.: `216/360`