SAWICKA Jadwiga (ur. 1959, Przemyśl)
wydruk/papier, 29,5 x 42 cm
sygnowany i datowany ołówkiem z tyłu: `Sawicka 2002`
Estymacja: 700 - 1 500 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
fotografia barwna/dibond, 100 x 68 cm, edycja 1/3
na odwrociu naklejka z sygnaturą: `Jadwiga Sawicka | 2007, 1/3`
Estymacja: 6 000 - 8 000 zł
akryl/papier, 30x42 cm
sygn. i opisane na odwrocie /JADWIGA SAWICKA 2009/
Myśmy wszystko zapomnieli, 2007
11/14, obiekt,
29,5 x 20 x 20 cm,
sygnowany, datowany i opisany na podstawie: Jadwiga Sawicka 2008 11/14,
z prywatnej kolekcji, Kraków
Zestaw młodzieżowy z cyklu Ubrania, 2004/2005
odbitka barwna, pianka, 135 x 88,5 cm,
sygn., dat. i opisana na odwrocie,
nakład: 2/3
Często malowane lub fotografowane przez artystkę ubrania są dla niej formą na ludzkie ciało. Są one, jak sama mówi "zamiast ludzi, są tym, co jest dostępne z zewnątrz, są czymś pośrednim pomiędzy ubraną w nie osobą a kimś drugim, kto ją ogląda. Są jakąś wypadkową między tym, czym się jest, a kim się chce być." Wystawa indywidualna: "Przyciąga i odpycha" Atlas Sztuki, Łódź (2005).
Myśmy wszystko zapomnieli, 2008
nr 12/14, lampion, 29,5x20x20 cm
olej/płótno
50 x 60 cm
sygn.
Z cyklu "Ubrania"
olej na płótnie
72 x 100 cm
Fotografia; nakład 1/3;
135x94 cm
Sygn.na odwrocie: Jadwiga Sawicka/ 2002/ 1/3
olej/płótno,
100 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: `JADWIGA SAWICKA | 2008`
olej/płótno,
60 x 50 cm,
sygn.
akryl, olej/płótno
60 x 50 cm
olej/płótno,
80 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `JADWIGA | SAWICKA | 2007`
olej/płótno,
24 x 30 cm (w świetle oprawy)
akryl, płótno; 100 x 120 cm
sygn. na odwrocie: JADWIGA SAWICKA, 1999
obiekt - zapałki z nadrukiem, pudełko zapałek, sygn.
Spodnie czarne, z serii: Ubrania,
fotografia barwna, papier, pianka
88,5 x 135 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie sygn., dat. na nalepce autorskiej oraz stempel galerii; wydruk autorski, nakład: 2/3
Komplet brzoskwiniowy z serii: Ubrania,
88,5 x 135 cm (w świetle ramy)
na odwrocie sygn., dat. na naklejce autorskiej oraz pieczątka galerii; wydruk autorski, nakład: 2/3