ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
Z cyklu: Materia ciszy 31, 2011 r.
technika własna/płótno, 100 x 130 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
olej/płótno,
180 x 150 cm,
sygn.
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
Z cyklu: Neuronalne przestrzenie, 2011 r.
technika własna/płótno
100 x 130 cm
sygn.
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
Z cyklu: Neuronalne przestrzenie -zapis II/X 2010 r.
olej/płótno,
100 x 130 cm,
sygn.
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
93 x 62cm
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
druk wypukły, kompozycja: 740 x 430 mm, nr odb.14/XX.
Literatura: jw. (il. str. 72).
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
druk wypukły, kompozycja: 740 x 430 mm, nr odb. 10/XX.
Literatura: Katalog-BWA Katowice, 2002 (il.str.39).