WRÓBLEWSKI Krzysztof (ur. 1962, Przasnysz)
Ateny 2004, cykl Wycinki (Brema), 2004 r.
akryl/papier, 24,5 x 36,7 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pan Witek cykl Izoformy, 2006 r.
akwarela, 24 x 32 cm, sygn.
Św. Krzysztof z Kazimierza, 2005 r.
akwarela, 24 x 32 cm, sygn.
Abstrakcyjna forma (Westerplatte), 2005 r.
akwarela, 24 x 32 cm, sygn.
olej, płótno,
22x54 cm
akryl/ papier,
26 x 20 cm,
sygn.
akryl/ papier,
29 x 18,7 cm,
sygn.
olej, płótno,
46x76 cm
Jestem niewidzialny, cykl Odcinki, 1999
olej, płótno
wymiary: 18x97,7 cm