BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej/płótno, 50 x 60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
Dzbanuszek z jabłuszkiem, 2001
olej/płótno, 61 x 50cm
dar artysty
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, płótno
60 x 50 cm
sygnowany p.d.: BB 01
na odwrocie na płótnie napis: BETTINA BEREŚ | "WARTOŚĆ NIESPRZEDAJNA" 2001
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej/płótno, 35 x 27 cm, sygn.
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, płótno
61 x 50 cm
sygn. i dat. z prawej: BB 03; na odwrocie opis autorskie
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, płótno, 61 x 50 cm;
sygn. i dat. z prawej: BB 03; na odwrocie opis autorski
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, pótno, 60 x 50 cm;
sygn. p.d.: BB 02; na odwrocie napis autorski
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, płótno, 183 x 117 cm;
na odwrocie napis autorski z sygnaturą
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, płótno, 60 x 50 cm;
sygn. i dat. p.d.: BB 04,
na odwrocie napis autorski
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, płótno, 50 x 60 cm;
sygn. p.d.: BB, dat. p.g.: 2004;
na odwrocie napis autorski - twórca, adres, tytuł i data
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, płótno, 65 x 90 cm;
sygn. i dat. p.d.: BB 01;
na odwrocie na płótnie napis autorski - twórca, adres, tytuł i rok
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej/płótno, 18 x 24 cm, sygn.
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej/płótno,
20 x 30 cm,
sygn.
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, płótno, 61 x 50 cm,
sygn. p.d. monogram wiązany BB
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
olej, płótno
wymiary: 45x59 cm