TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej/płótno,
56 x 47 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Toman | "Barbie" | olej, płótno | 2002`
cena wywoławcza: Wykup abonament
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej/płótno,
47 x 39 cm
sygnowany i datowany na odwrociu
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
Olej, płótno;
24x33 cm
Sygn.na odwrocie: TOMAN`S/ "BEZ TYTUŁU"/ 2010/ OLEJ, PŁÓTNO/ 24x33 cm
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno,
100x120 cm,
sygn. i opisany na odwrociu
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
Olej, płótno;
60x80 cm
Sygn. Na odwrocie: TOMAN` S/ "BEZ TYTUŁU"/ 2008/ OLEJ NA PŁÓTNIE/ 60X80 cm
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno,
100x65 cm
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej/płótno,
60 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `TOMAN`S | "BEZ TYTUŁU | 2008 | OLEJ NA PŁÓTNIE | 60 x 80 cm`
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno, 80 x 80 cm;
na odwrocie napisy autorskie: TOMAN`S / "BEZ TYTUŁU" / 2006 / OLEJ/PŁÓTNO / 80 x 80 CM
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno, 46 x 61 cm
sygn. na odwrocie: TOMAN`S/ TOY GUN I/ OLEJ, PŁÓTNO, 2000
46 x 61 cm
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno;
80 x 80 cm
sygn. na odwrocie: TOMAN?S/ "BEZ TYTUŁU"/ 2005/ OLEJ NA PŁÓTNE/ 80 x 80 CM
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno; 46 x 38,5 cm
sygn. na odwr. TOMAN`S/ "Słoiczek ze spoiwem"/ OLEJ, PŁÓTNO, 2000"
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno; 20 x 20 cm
sygn. na odwrocie: Toman`s/ Cube/ 2008/ oil, 20 x 20/ (3)
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno; 20 x 20 cm
sygn. na odwrocie: Toman`s/ Cube/ 2008/ oil, 20 x 20/ (4)
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno, 50x100 cm
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej/płótno, 70 x 100 cm, sygn.
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno,
60x60 cm
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej/płótno, 100 x 65 cm
dar artysty
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej/płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: Toman S
na odwrocie napisy autorskie
TOMAN Sławomir (ur. 1966)