KALISZCZAK Zbigniew (1903 - 1985)
Akwarela, papier; 24,5 x 18,5 cm
Sygnowany p.d.: Kaliszczak 4
cena wywoławcza: Wykup abonament
Tusz, papier; 14 x 18 cm
Sygnowany p.d.: V, herb Gdańska, 1950 | ZK+
Na odwrocie szkic ołówkowy
Tusz, papier naklejony na karton, 19 x 12 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: ZKaliszczak | 1932
Sygnowany ołówkiem l.d.: p. Boiselier; p.d.: ZKaliszczak | 1932 | Lipsk
Sygnowany ołówkiem l.d.: p.de charchi; p.d.: ZKaliszczak | 1932
Akwarela, papier naklejony na karton; 14 x 10,5 cm
Z PROCHU POWSTAŁEŚ W PROCH SIĘ OBRÓCISZ, 1932
Tusz, piórko, akwarela, papier naklejony na karton, 18,5 x 12 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: ZKaliszczak | 1932; niżej: z prochu powstałeś w proch się obrócisz
Akwarela, papier; 14 x 10 cm
Sygnowany p.d.: ZKaliszczak; sygnowany i opisany na odwrocie
Kredka, papier naklejony na karton, 12 x 19 cm
Sygnowany p.d.: 19 ZK 35
Węgiel, papier naklejony na karton, 12 x 19 cm
Sygnowany l.d.: 19ZK34
GŁOWA Z ZAMKNIĘTYMI OCZAMI, 1932
Sygnowany ołówkiem l.d.: ZKaliszczak | 1932
Ołówek, papier naklejony na karton, 19 x 12 cm
Sygnowany ołówkiem l.d.: ZKaliszczak | 1932 | Lipsk
Tusz, papier naklejony na karton; 9,5 x 16 cm
Sygnowany l.d.: ZKaliszczak; p.d.: Eilenburg | 1932