MĘDRZYCKI Maurycy (MENDJIZKI Maurice) (Łódź 1890 - 1951 St. Paul de Vence)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura
81 x 54 cm
sygn. l.d. Mendjisky
Obiekt jest uwzględniony w przygotowywanym katalogu Mendijsky Foundation
olej, płótno; 40x50 cm
sygn. p.d. Mendjizky
Estymacja: 30 000 - 40 000 zł
olej, płyta, 61 × 45,5 cm
sygn. p. d.: Mendjizky
Estymacja: 45000 - 55000 zł
Bord de mer sur la côte méditerranéenne
olej, płótno
54 x 65 cm
sygn. p.d.: Mendzijsky
olej/deska, 55 x 66 cm
sygnowany p.d.: `Mendrzycki`
OWDROCIE: tytuł autorski na odwrociu
Estymacja 25 000 - 35 000 zł
Olej na płótnie
60 x 45,5 cm
sygn. i dat. p. g.: Mendjisky 1929
Olej na płótnie
62 x 45 cm
sygn. i dat. p.d.: Mendjisky 1929
węgiel/papier, 81 x 51 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l. g.: `Mendjizki 1927`
Estymacja: 7 000 - 10 000
tusz, ołówek, papier
autentyczność obiektu opisana przez Serge Mendisjky
57 x 88 cm
olej, płótno
autentyczność potwierdzona przez Serge Mendijsky na odwrocie, syna artysty
38 x 45 cm
tusz, papier
sygn. i dat. p.d.: "Mendjizky 45"
30 x 44 cm
olej, karton
sygn. l.d.
33 x 40 cm
olej, płótno na kartonie
sygn. l.d.
33 x 41 cm