1 zł
2 600 000 zł

ZAKRZEWSKI Włodzimierz (1916 Petersburg - 1992 Warszawa)

Wycinka w lesie, 1953 r.

olej/tektura, 42,5 x 51 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'W. Zakrzewski 1953'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Draguignan, Allees d' Azemar, 1968 r.

olej/płótno, 75 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'W Zakrzewski'
na odwrociu: 'W. ZAKRZEWSKI |1968 | DRAGUIGNAN | 134 | ALLEES | d' AZEMAR | 100x75'

Pejzaż miejski, 1987 r.

olej/płótno, 81 x 66 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'W. ZAKRZEWSKI | 54 | 1987 | WARSZAWA | UL. BRZOZOWA | 81x65'

Opera Paryska, 1964 r.

olej/płótno, 56 x 46,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: 'W. Zakrzewski | 1964'
na odwrociu opis autorski: 'W Zakrzewski 1964 | RUE BOUDREAU | Pars | OPERA | 55 X 46'

PEJZAŻ z PRZEDMIEŚĆ KRAKOWA, 1967

olej na płótnie, 65 x 81 cm,
sygnowany p.d.
"W. ZAKRZEWSKI 1967"
Sygnowany ponownie i opisany na odwrocie; tamże wymienione przez autora miejsca i daty wystaw zagranicznych z lat siedemdziesiątych, m.in. w Leningradzie i Dreźnie. Na krośnie kartka wystawowa z Schwedt, X.1971.

PARYŻ. PONT MARIE, 1964-1967

olej, płótno
60 x 81,5 cm
sygn. l.d.: W. Zakrzewski 1964-1967
Na odwrocie autorski napis na płótnie: 23 [wpisane w trójkąt] | W. ZAKRZEWSKI 1964 | 247 | Pont Marie | Paris | 1967 | 65 x 81

PARYŻ. PLACE DE LA CONTRESCARPE, 1965

olej, płótno
60 x 80 cm
sygn. p.d.: W. Zakrzewski 1965 103
Na odwr. autorski napis na płótnie: W. ZAKRZEWSKI | 1965 103 | PLACE | DE LA CONTRESCARPE | PARIS | 60 x 80

Pejzaż z Genewy, 1966

olej, płótno, 62 x 46 cm,
sygn. p.d.: W. Zakrzewski oraz dat. l.d.: 1966

Widok Paryza, 1962

olej na płótnie,
sygn. w prawym dolnym rogu, sygn. datowany i usytuowany na odwrocie;
46 x 61 cm

Bulwar Haussmanna w Paryżu, 1966

olej, płótno; 33,5 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Zakrzewski,
l. d.: 1966;
na odwrocie napis autorski: W ZAKRZEWSKI / 1966 49? / PARIS / BD HAUSSMAN / 33 x 46
oraz powtórzone wymiary czerwoną kredką

Bayonne, rue des Gouverneurs, 1970 r.

olej/płótno, 58 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'W. Zakrzewski', opisany na odwrociu: 'W.ZAKRZEWSKI 1970 | 98 | BAYONNE | RUE DES | GOUVERNEURS | 60 x 81'

Żelazowa Wola - Wierzby, 1975 r.

olej/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany l.d.: 'W.Zakrzewski', opisany na odwrociu: 'W ZAKRZEWSKI 1975 7 ŻELAZOWA WOLA WIERZBY 65 x 81 ol pł'

olej, płótno; 33,5 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Zakrzewski, l. d.: 1966;
na odwrocie napis autorski: W ZAKRZEWSKI / 1966 49? / PARIS / BD HAUSSMAN / 33 x 46 oraz powtórzone wymiary czerwoną kredką

olej na płótnie, 65 x 81 cm,
sygnowany p.d. "W. ZAKRZEWSKI 1967”
sygnowany ponownie i opisany na odwrocie; tamże wymienione przez autora miejsca i daty wystaw zagranicznych z lat siedemdziesiątych, m.in. w Leningradzie i Dreźnie. Na krośnie kartka wystawowa z Schwedt, X.1971.

WARSZAWA. KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE Z WIDOKIEM NA PLAC ZAMKOWY, 1963

olej, płótno
46 x 61 cm
sygn. u dołu pośrodku: W. Zakrzewski 1963

Plakat do filmu SKARB, 1952

Druk, papier; 59 x 87 cm

DROGA WIEJSKA, 1971

olej na tekturze, 32,5 x 45 cm,
sygnowany i datowany l.d. "W. Zakrzewski 1971"

PEJZAŻ z JEZIOREM, 1954

olej na tekturze, 32 x 47,5 cm,
sygnowany i datowany p.d.
"W. Zakrzewski 1954"

FONTANNA,1983

olej na tekturze, 18 x 12,5 cm,
sygnowany u dołu "Zakrzewski 1983"

Las, 1953

olej, tektura; 44,5 x 54 cm
sygn. i dat. p. d.: W. Zakrzewski 1953

liczba obiektów: 175