GĘDŁEK Ludwik (Kraków 1847 - Wiedeń 1904)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej płótno, 42x66cm
sygn. p.d.: L.Gędłek Wien
olej/deska, 36 x 58 cm
sygnowany l. d.: `Ludw. Gędłek Wien`
na odwrociu naklejka z opisem w języku niemieckim: `Kosaken auf Vorposten`
olej, płótno; 42x68cm
sygn. p.d. `L.Gędłek. Wien`
Estymacja: 80 000 - 100 000 zł
olej, deska; 20 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: L. Gędłek. Wien
Na odwrocie nalepka z Plaza Art Galleries w Nowym Yorku.
Olej, deska; 26,5 x 41,5 cm
Sygnowany p.d.: L.Gędłek Wien 1881
olej/deska, 36 x 58 cm
Odwrocie: naklejka z opisem w jezyku niemieckim: `Kosaken auf Vorposten`
olej/deska, 36 x 58 cm
Odwrocie: naklejka z opisem w jezyku niemieckim `An der Tränke`
olej, deska
37 x 58 cm
sygn. l.d. Ludw Gedlek Wien
olej, deska
36 x 58 cm
sygn. l.d. Ludw Gedlek Wien
olej, płyta
37 x 58 cm
sygn.p.d. Ludv. Gędłek. Wien
olej, płyta
37 x 58 cm
sygn. p.d. Gędłek Wien
SCENA Z WOJNY TRZYDZIESTOLETNIEJ
Olej, płótno;
58 x 100 cm
Sygnowany p.d.: L. Gędłek
olej, płótno, 37 x 58 cm;
sygn. l. d.: L. Gędłek. Wien
Na odwrocie w okienku dublału widoczny tytuł obrazu na oryginalnym płótnie: Lustige Schlittenfahrt.
olej, deska,
17,5 x 23,5 cm;
sygn. l. d.: L. Gędłek
Na odwrocie tytuł obrazu w języku niemieckim