GIBIŃSKI Stanisław (1882-1971)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela, papier; 43,5 x 59 cm
Sygnowany p.d.:St. Gibiński
akwarela, tektura; 33,5 x 48,5 cm;
sygn. p. d.: S. Gibiński
akwarela na papierze,
48 x 67,5 cm, sygnowana p.d. "S. Gibiński"
Akwarela, papier, 68 x 98 cm,
sygn. p.d.: S Gibiński
akwarela, papier, 34 x 5 x 50 cm w świetle oprawy; sygn. l. d.: S. Gibiński
PEJZAŻ Z PASTUSZKIEM PRZY PŁOCIE
Akwarela, papier; 26 x 41 cm
Sygnowany l.d.: S.Gibiński
akwarela na papierze,
48 x 67,5 cm,
sygnowana p.d. "S. Gibiński”
Przed wiejskim kościołem, ok. 1930
akwarela, papier; 48,2 x 68,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Gibiński
akwarela na papierze,
akwarela/papier, 33 x 48 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `S. Gibiński`
akwarela/papier, 46 x 62 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: `S. Gibiński`
akwarela, papier; 34 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Gibiński
akwarela, papier, 35,5 x 49 cm,
sygn. p.d.: S. Gibiński