NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier,
70 x 50 cm;
sygn. l. d.: Nartowski/ Szczecin 1949
cena wywoławcza: Wykup abonament
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier, 44,5 x 58 cm;
sygn. l. d.: T Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
sygn. l. d.: T Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
sygn. l. d.: T Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, kredka, papier, 46 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, ołówek, papier
58 x 45 cm
sygn. p. d.: Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, papier
42 x 62,5 (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Nartowski
na odwrocie przedwojenna nalepka: Emil Rucz / Pracownia ram, passe-partout / naklejanie planów i map / ulica Widok 22 tel 218-40
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela,
44 x 38 cm,
sygnowana p.d. "Nartowski"
u góry akwareli - ślady zalania
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
4,6 x 6,8 cm (owal w świetle oprawy),
sygn. z lewej strony wzdłuż krawędzi: TNartowski
Miniatura wg obrazu Pietra Antonia Rotariego (1707-1762) z drezdeńskiej Gemaeldegallerie (1755, olej, płótno, 108 x 86 cm).
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Miniatura wg obrazu Pietra Antonia Rotariego (1707-1762) z drezdeńskiej Gemaeldegallerie (1755, olej, płótno,
108 x 86 cm).
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela/papier,
33 x 47 cm
sygnowany p. d.: `T. Nartowski`
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 49,5 x 37,5 cm
(załamania arkusza); sygn. p. d.: Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 49,5 x 37,5 cm [załamania arkusza);
sygn. p. d.: Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
34 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: TNartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela na papierze, wym. 45 x 57 cm,
sygn. l.d.: Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Dzwonnica kościoła św Anny w Warszawie, przed 193
akwarela, ołówek, papier,
57.5 x 45.5 cm
sygnowany l.d.: -Nartowski | Warszawa
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela, ołówek, papier,
52 x 43 cm
sygnowany l.d.: -Nartowski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
Akwarela, papier; 21 x 40,3 cm
Sygnowany p. d.: Nartovski
NARTOWSKI Tadeusz (1892-1971)
akwarela/papier, 70 x 46 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Nartowski | 1938 | Jarosław`