SKOCZEK-WOJNICKA Mira (ur. 1959, Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno,
70 x 50 cm,
sygn.
olej/płótno,
50 x 65 cm,
sygn.
olej/płótno
45 x 90 cm
olej
100 x 100 cm
olej/płótno
65 x 50 cm
Infantka w sukni z morskiej kropli
digital print
100 x 70 cm
Anioł Zaborka z dredami, 2008 r.
olej/płótno, 70 x 50 cm, sygn.
OLEJ, PŁÓTNO
100x70
2006
SYGN NA ODWROCIE
Dziewczyna z Rombami II, 2007/2008 r.
olej/płótno,
70 x 100 cm,
sygn.
olej/płótno, 100 x 70 cm, sygn.
Ginewra z czerwonym trójkątem, 2000 r.,
technika własna/płótno, 92 x 73 cm, sygn.
olej/płótno,
106 x 75 cm,
sygn.
olej, płótno
100x81 cm