BREITENWALD Roman Antoni (1911-1985)
olej/płótno,
39 x 59 cm (w świetle ramy)
sygnowany p. d.: `R. Breitenwald`
Estymacja: 4 500 - 6 000
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, tektura; 33 x 46 cm
Sygnowany l.d.: R. Breitenwald
olej, płyta pilśniowa,
27,5 x 33,8 cm,
sygn. l.d.: R. Breitenwald
olej/tektura,
20,8 x 20 cm w świetle oprawy
sygnowany i datowany p. d.: `R. Breitenwald I 1939`
Jedzie ułan przez wieś i dziewczę go wita
olej, płótno,
38 x 55 cm;
sygn. p. d.: RBreitenwald
Olej, tektura,
45,5 x 65 cm
olej, tektura,
22 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: RBreitenwald
olej, tektura, 22 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: RBreitenwald
Olej, tektura; 48,5 x 68 cm
Sygnowany p.d.: R. Breitenwald
olej, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: RBreitenwald
olej, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: RBreitenwald