GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
PEJZAŻ Z SOSNAMI NA ROZLEWISKU
Olej, płótno; 85,5 x 149,5 cm
Sygnowany p.d.: J.Grubiński
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej, płótno, 86 x 149.5 cm
sygnowany p.d.: JGrubiński (inicjały wiązane)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
LAS ZIMOWY O ZACHODZIE SŁOŃCA, ok. 1920
olej, płótno,
71.5 x 111 cm
sygnowany l.d.: J. Grubiński
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej/płótno,
78 x 116 cm
sygnowany l. d.: `J Grubiński`
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej, płótno naciągnięte na sklejkę
67.5 x 112 cm
sygn. l.d. czerwoną farbą: JGrubiński (inicjały wiązane)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)