WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej/płótno, 30 x 30 cm
na odwrociu opisany: `OLGA WOLNIAK | OLEJ/PŁÓTNO 30 x 30 cm | "PALANG" 2013`
cena wywoławcza: Wykup abonament
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej/płótno, 50x50 cm, sygn.
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej, płótno, 40x40 cm
opisany na odwrocie: OLGA WOLNIAK "SARONG" 2013 OL/PŁ 40x40 cm
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej/płótno, 50 x 50 cm
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej, płótno, 65x50 cm
opisany na odwrocie: OLGA WOLNIAK/"KILIM`2013/OLEJ/PŁÓTNO 65x50 cm
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej, płótno, 100x73 cm
sygn. p.d. OW06, na odwrocie: OLGA WOLNIAK/"PERS" 2006/OL/PŁ 73x100 cm
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej, płótno, 100 x 65, sygn. p.g. 2003,
sygn. na odwrocie: OLGA WOLNIAK/"DYWAN/" 2003/OL/PŁ 100 x 65
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
Olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. obustronne, data i opis na odwrocie
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
Fihi Ma Fihi (Tym jest to co w tym jest)
olej, płótno; 110 x 130 cm,
sygn. l.d. OW 11 oraz na odwrocie
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej, płótno, 50x50 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /OLGA WOLNIAK "DOSEMEALTI" 2009 OL/PŁ 50x50 cm/
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
akryl/płótno,
55 x 46 cm,
sygn.
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej, płótno
30x30 cm
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
Śródziemnomorski (dywanik), 2012
olej/płótno, 50x70 cm
sygn. i opisany na odwrocie /OLGA WOLNIAK 2012 OL/PŁ. 50x 70 cm "ŚRÓDZIEMNOMORSKI? DYWANIK/
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
akryl/płótno,
54 x 65 cm
sygnowany p.d.: `OW`
na odwrociu opisany: `OLGA WOLNIAK | "DYWAN Z GWIAZDĄ" 2012 | AKRYL/PŁÓTNO 53 x 65 cm`
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
olej na płótnie
40 x 50 cm