TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
grafika, sitodruk, papier, 40 x 30 cm, sygnowany i datowany u dołu: J. Tarasin 1990
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela/papier, 39,5 x 29 cm
sygnowany i datowany śr.d.: Jan Tarasin 89'
akwarela/papier, 52 x 78 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Tarasin / 68'
serigrafia barwna/papier, 37,5 x 26,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'JTarasin'
serigrafia/papier, 40 x 30 cm (arkusz)
sygnowany p.d.: 'JTarasin'
serigrafia/papier, 40 x 30 cm (zadruk)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'JTarasin 90'
gwasz/papier, 40 x 59,5 cm w świetle passe - partout
sygn. p.d.: "Jan Tarasin 97”
gwasz/papier, 40 x 30 cm w świetle passe - partout
sygn. p.d.: "J Tarasin 82"
olej/płótno, 100 x 73 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jan Tarasin 73'
sygnowanym, datowany i opisany na odwrociu: 'JAN TARASIN | „KOLEKCJA” I | 1973'
olej/płótno, 100 x 75 cm
sygnowany p.g.: 'J. Tarasin 65'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'J.Tarasin | 65 | "Brzeg" I'
na odwrociu naklejka wywozowa oraz pieczątka galerii Fibak
serigrafia/papier, 40 x 29 cm
sygn. p.d.: "JTarasin 08" oraz opisany l.d.: "Dwie strefy"
tusz/papier, 40 x 30 cm
sygn. p.d.: "Jan Tarasin 81" oraz opisany na odwrocie: "Jan Tarasin 1981/ "Przedmioty Policzone"
akwarela/papier, 51,5 x 37 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Jan Tarasin 75'
serigrafia, papier
39,5x28,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d. "Jan Tarasin"
serigrafia jednobarwna, 42 x 31 cm, potwierdzona autentyczność.
Dar Pana Jakuba Tarasina.
akwarela, papier, 39 x 49 cm w świetle passe-partout,
sygn.p.d.: JTarasin 93
litografia, papier, 61 x 37 cm (zadruk), 66 x 40, 5 cm (w świetle passe-partout), sygn. ołówkiem pod płytą p.d.: Jan Tarasin 62, opisany ołówkiem l.d.: Droziazgi 2-10
akwarela, papier, 38 x 55 cm,
sygn. i dat. l.d.: JTarasin 82
serigrafia jednobarwna, papier; 14 x 17 cm;
sygn. p. d.: 83/100 JTarasin