PAMUŁA Jan (ur. 1944, Spytkowice k. Wadowic - 2022)
Seria komputerowa I 2013/7, 2013
Akryl, płótno; wym.: 120 x 120 cm.
Opisany autorsko na odwrocie.
cena wywoławcza: Wykup abonament
litografia barwna, A.P., 70 x 100 cm, sygn.
SERIA KOMPUTEROWA I, NR 3/91, 1991
akryl, płótno
80,5 x 80,5 cm
sygn. p.d.: PAMUŁA 91
na odwrocie na blejtramie sygn.: 1991 JAN PAMUŁA SERIA KOMPUTEROWA I nr 3/91
na płótnie pieczątka zezwalająca na wywóz za granicę
grafika cyfrowa, 80 x 100 cm , 2013
olej, płótno; 142 x 103,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JAN PAMUŁA / R 1970
BEZ TYTUŁU (SERIA KOMPUTEROWA), 2008
akryl, płótno, 100 x 100 cm
sygn. p.d.: PAMUŁA 2008
Akryl, płótno; wym.: 74,5 x 50 cm; sygn. i datowany na blejtramie. Drobne uszkodzenia malatury.
olej/płótno, 103 x 103 cm
sygnowany i datowany p.d.: `PRAMUŁA 90`
na odwrociu, na blejtramie, opisany: `JAN PAMUŁA "SERIA KOMPUTEROWA I, 1990 (3)" `
- zakup bezpośrednio od artysty
- kolekcja prywatna, Kraków
Serigrafia barwna; wym. komp.: 335 x 220 mm (plansza 470 x 310 mm)l
sygn. oł. p.d.: Jan Pamuła, l.d.: 1989- Układ XXXII; odb. nr 5/15.
Grudniowy gotyk w Kolonii, 2008 r.
litografia barwna, a/p, 76 x 90 cm, sygn.
grafika cyfrowa, papier, 90 x 108 cm, 2013
grafika cyfrowa, papier, 88 x 105 cm, 2008
akryl, płótno, 55 x 55 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
grafika cyfrowa, papier, 83 x 100 cm (arkusz); 73 x 90 cm (kompozycja);
sygn. i opisana ołówkiem
Seria komputerowa I nr 10, 2011
Akryl, płótno; wym.: 60 x 60 cm; sygn. p.d.: J. Pamuła; opis autorski na odwrocie
litografia barwna, 83 x 100 cm, sygn.
Seria komputerowa I, 2013/2, 2013
akryl/płótno, 80 x 80 cm