1 zł
2 600 000 zł

NARZYŃSKI Juliusz (1934 - 2020)

Wszystko co wiem, 1985 r.

olej/płótno, 65,5 x 92 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Juliusz Narzyński 85`
sygnowany i datowany na odwrociu

cena wywoławcza: Wykup abonament

O tym com widział, 1985 r.

olej/płótno, 89,5 x 116,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Juliusz Narzyński 85`
sygnowany i datowany na odwrociu oraz papierowa naklejka aautorska z opisem obrazu

Mów, co wiesz, 1970

olej, płótno; 120 x 73 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Jul. Narzyński 1970
na odwrocie napis autorski: IV / Juliusz Narzyński/ 1970 r. / Jul.Narzyński/ 1970

PRAWDZIWA ARKA NOEGO

Olej, płótno; 33 x 46,5 cm
Sygnowany l.d.: juliusz | Narzyński
Na odwrocie nalepka autorska z opisem

TRZY MILE DALEJ

Olej, płótno; 46 x 55 cm
Sygnowany l.d.: Juliusz Narzyński

Upadek Ikara, 2009

olej, płótno;
73 x 89 cm;
sygn. i dat. p. d.: JulNarzyński 09
na odwrocie powtórzona sygn.: Narzyński

Którędy bądź pójdziesz, 2013

olej, płótno;
89,5 x 116,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Juliusz Narzyński 13
na odwrocie napis autorski: Jul.Narzyński/ 1979 i 1997/ "Którędy bądź pójdziesz"
[praca przemalowywana przez autora, napis na odwrocie pierwotny]

Strona 14 Księgi Obrazów, 1985 r.

technika mieszana/papier, 60 x 40 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.g.: `Juliusz Narzyński 85`

Estymacja: 1 500 - 2 500 zł

Jak fotografia wszystkich wiosen, 2010

olej, płótno;
81 x 115,5 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Juliusz Narzyński 010
Na odwrocie napis autorski: Juliusz Narzyński. Inspirowane wierszem
K. K. Baczyńskiego: "Sur le pont d`Avignion"

Bez tytułu, 2007 r.

olej/płótno cm,
66 x 77 cm,
sygn.

Czym jest nie wiedziałem

jak teraz wiem, 1988/2003
olej, płótno, 89 x 116 cm;
sygn. l. d.: 03/88 Juliusz Narzyński;

Akt trzeci z epilogiem, 1972

olej, płótno, 81 x 116 cm;
sygn. u dołu: Jul. Narzyński `72
sygn. na odwrocie: Jul. Narzyński

Wszystko to co chciałem powiedzieć

olej na płótnie
64 x 45 cm

Rzeczy przeze mnie wyniesione z dala obrazu

olej na płótnie
64 x 52 cm

sygn.l.d.
pastel, papier
49.2x63.5

Akt trzeci z epilogiem, 1972

olej, płótno, 81 x 116 cm;

Nie mów, o czym wiesz, 1993

olej, płótno, 54,5 x 65,5 cm;
sygn. l. d.: 93 Juliusz Narzyński;
na odwrocie napis autorski: Juliusz Narzyński/ 1993

Bez tytułu, 2010

olej, płótno, 40x30 cm

Za pagórkami obłoków - coś z Herberta, 1987

olej, płótno, 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Narzyński 87
oraz sygn. na odwrocie: Jul. Narzyński/ 1987

Przyjaciel Freda, 1987

olej, płótno, 24,5 x 33 cm;
sygn. u dołu: Jul. Narzyński
na odwrocie napis autorski: Jul. Narzyński / 1987 oraz nalepka z opisem dzieła

liczba obiektów: 108