ORDA Napoleon (1807-1883)
litografia/papier, 25,5 x 30 cm (wymiary w świetle passe-partout)
sygnowany na płycie l.d.: `Rys. z natury Napoleon Orda` oraz p.d.: `Lit. w Lit. M. Fajansa w Warszawie`
Z "Albumu widoków Polski" litografowanych przez Alojzego Misierowicza (1825-ok.1905)w Litografii Maksymiliana Fajansa (1827-1890)
cena wywoławcza: Wykup abonament
ORDA Napoleon (1807-1883)
litografia/papier, 29 x 42 cm
sygnowany na płycie l.d.: `Rys. z natury Napoleon Orda` oraz p.d.: `Lit w lit. M. Fajansa w Warszawie`
ORDA Napoleon (1807-1883)
litografia, litografia/papier, papier, 29 x 42 cm
ORDA Napoleon (1807-1883)
widok Kalisza pochodzący z dzieła n. Ordy
"Album widoków historycznych Polski", Warszawa lata 1882-1883, litografia, wym. 19 × 28,5 cm
ORDA Napoleon (1807-1883)
panorama Płocka widziana od strony Radziwia, widok pochodzi z dzieła N. Ordy "Album widoków historycznych Polski" Warszawa lata 1882-1883, litografia, wym. 19 × 29 cm
ORDA Napoleon (1807-1883)
litografia/papier, 26 x 32,5 cm (w świetle passe - partout)
opisana u dołu: `Rys. z natury Napoleon Orda` i ` Lit. w Lit. M. Fajansa w Warszawie`
ORDA Napoleon (1807-1883)
litografia/papier, 22 x 31 cm (w świetle passe - partout)
ORDA Napoleon (1807-1883)
Widok zamku w Pułtusku, pochodzący z dzieła N. Ordy "Album widoków historycznych Polski", Warszawa, lata 1882-1883; litografia, wym. 26 x 30,5 cm w świetle passe-partout; w oprawie
ORDA Napoleon (1807-1883)
litografia/papier, 24,5 x 30,5 cm (w świetle passe - partout)
Estymacja: 400 - 600 zł
ORDA Napoleon (1807-1883)
litografia/papier, 25 x 30,5 cm (w świetle passe - partout)
Estymacja: 400 - 600 zł
ORDA Napoleon (1807-1883)
Przemyśl nad rzeką Sanem (Galicya)
litografia, 19,5 x 29 cm,
lit. M. Fajansa w Warszawie
ORDA Napoleon (1807-1883)
Lwów nad rzeką Pełtawią (Galicya)
litografia, 19,6 x 28,9 cm,
lit. M. Fajansa w Warszawie
ORDA Napoleon (1807-1883)
Sanok nad rzeką Sanem (Galicya)
litografia ,19,3 x 28,5 cm.
lit. M. Fajansa w Warszawie
ORDA Napoleon (1807-1883)
litografia, 19,5 x 28,9 cm,
lit. M. Fajansa w Warszawie
ORDA Napoleon (1807-1883)
Odrzykoń niedalek rzeki Wisłoki (Galicya)
litografia , 19,6 x 28,9 cm;
lit. M. Fajansa w Warszawie
ORDA Napoleon (1807-1883)
Krasiczyn nad rzeką Sanem (Galicya)
litografia , 19,5 x 28,6 cm;
lit. M. Fajansa w Warszawie
ORDA Napoleon (1807-1883)
Rożnów nad rzeką Dunajcem (Galicya)
litografia, 19,5 x 28,5 cm.
Lit. M. Fajansa w Warszawie
ORDA Napoleon (1807-1883)
Melsztyn nad rzeką Dunajcem (Galicya)
litografia, 19,5 x 28,5 cm.
Lit. M. Fajansa w Warszawie
ORDA Napoleon (1807-1883)
Olesko nad źródłami Styru (Galicya)
litografia, 19,5 x 28,5 cm.
Lit. M. Fajansa w Warszawie
ORDA Napoleon (1807-1883)
Dobromil nad rzeką Wyrwa (Galicya)
litografia, 19,5 x 28,5 cm.
Lit. M. Fajansa w Warszawie