ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ołówek, papier
18 x 14 cm
sygn. stemp. p.d. Lempicka
cena wywoławcza: Wykup abonament
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ołówek, papier
12 x 10 cm
sygn. p.d.: LEMPICKA.
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
KOBIETA W POMARAŃCZOWYM TURBANIE, ok. 1956
akwatinta barwna, papier,
32,4 x 25,4 cm (odcisk płyty)
sygn. z płyty p.d.: T. de Lempicka; - napis ołówkiem l.d.: H.C
Nad ryciną od lewej strony znak wydawcy: Copyright 1956 by Éditions C. Guillard, 9 rue Rougemont Paris 9e Na odwr. oprawy późniejszy napis oł.: Tamara Łempicka | 1898-1980 | Edition 1965 (sic!) | by C.Guillard | rue Rougemont | Paris
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
olej, płótno
40,6 x 50,8 cm
sygn.p.d. LEMPICKA
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
olej, płótno
59.8 x 30 cm
sygn.p.d. LEMPICKA
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
olej, płótno
34,6 x 26,7 cm
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ołówek, papier
44 x 28 cm
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ołówek, papier
29 x 32,5 cm
numerowana p.d. 14
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
Portret Kizette Łempickiej (córki artystki), ok 1954
olej na płótnie
22,2 x 16,5 cm
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
olej na płótnie, 27 x 35 cm
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
Pomarańczowy turban IX, 1976-1979
olej na płótnie, 27.6 x 23 cm
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
Kompozycja abstrakcyjna, ok. 1956
olej na płótnie, 60.5 x 50.4 cm
sygn. p.d. LEMPICKA
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
olej na płótnie, 72.7 x 53.7 cm
sygn. p.d. LEMPICKA
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ołówek/papier,
25 x 18,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l. d.: 'T. DE LEMPICKA'
obraz posiada certyfikat Alaina Blondela
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ołówek/papier,
30 x 20 cm
sygnowany i datowany l. d.: `T. d. LEMPICKA | 1931`
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
Portret Gino Puglisi, ok. 1949
olej, płótno, 22,5 x 16 cm;
sygn. p. d.: T. DE LEMPICKA
Obraz posiada ekspertyzę Alaina Blondela wystawioną w Paryżu 21.05.1996 r.