CZAPLA Marian (Gacki, 1946-2016)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 120 x 90 cm;
sygn. p.g.: czapla01
akryl, pastel, bristol 70 x 50 cm;
sygn. p.g.:czapla
akryl, pastel, bristol, 48 x 65 cm;
sygn.: p.d.: Czapla
akryl, pastel, bristol, 50 x 70 cm;
sygn.: p.g.: Czapla 2002
akryl, pastel, bristol, 47,5 x 65 cm;
sygn.: p.g.: Czapla 2002
Anturium w szklanym wazonie, 1998 r.
akryl, płótno, 65 x 50 cm
sygn.: p.d.: Czapla
olej, płótno, 90 x 70 cm;
sygn.:p.g.: Czapla
olej, płótno, 90 x 70 cm;
sygn. śr.g.: Czapla
akryl, płótno, 55 x 46 cm; sygn. i dat. l.g.: czapla 99; na odwrocie napis autorski
akryl, tusz, brystol, 70 x 50 cm; sygn. p.g.: Czapla
Świątek Matki Boskiej z anturium, 2002
akryl, tusz, brystol, 49 x 66 cm; sygn. p. d.: Czapla
akryl, tusz, brystol, 70 x 50 cm; sygn. l.g.: Czapla
gwasz, papier, 98 x 62 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. p.d.: Czapla `05
olej, płótno, 92 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Czapla `89;
na odwrocie napis: M CZAPLA / OLEJ 1989 / 92 X 92 / `OSETNICA`
ANTURIUM CZERWONE - SYMETRIA, 2001
akryl, płótno,
100 x 81 cm
sygnowany l.g.: czapla 81
Na odwrocie na płótnie napis: marian Czapla | ANTURIUM CZERWONE | ACRYL - 2001 | 100 x 81
akryl, plótno,
150 x 64.5 cm
z cyklu "Droga Krzyżowa" 1986,
olej, płótno, 130 x 100 cm;
sygn. i dat. u dołu: czapla 86